تحلیل سولانا، کف ۲۰ دلاری، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ حرکت سولانا به سمت سطوح بالاتر را نشان می‌دهد. به زودی زمان تصمیم‌گیری سولانا فرا می‌رسد. آیا دوباره سولانا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که این جفت ارز همچنان در منطقه رنج ۱۹ دلار تا ۲۴ دلار قرار دارد. از آن‌جایی که شبکه سولانا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، می‌توان انتظار داشت در طول این هفته دوباره به ۲۰ دلار سر بزند و از آن‌جا تا ۲۴ دلار حرکت کند. روند اصلی حرکت سولانا از زمانی آغاز خواهد شد که قیمت از یکی از این طرف‌ها عبور کند. تثبیت بالای ۲۵ دلار یا شکست زیر قیمت ۱۹.۵ دلار می‌تواند حرکت بعدی سولانا را مشخص کند.

تحلیل سولانا 20اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

قیمت سولانا در حال حاضر حدود ۲۱ دلار را نشان می‌دهد. ۲۰ دلار حمایت هفتگی سولانا است که هنوز به این محدوده ورود نکردیم و پس از یک برخورد به بالای این ناحیه قیمت به سمت بالا حرکت کرده است. برای ادامه روند صعودی باید منتظر شکست ۲۴ دلار باشیم.

این ناحیه مقاومتی هفتگی است. بالای این قیمت کندل روزانه بسته شود، می‌توان انتظار رشد تا ۲۷ دلار را از سولانا داشت. اما در صورتی که نتوانیم ۲۰ دلار را حمایت کنیم، باید منتظر ریزش بیشتر تا حوالی ۱۸ دلار و سپس کف ۱۶ دلار باشیم.

در RSI روزانه ما در ناحیه ۴۰ قرار داریم و تا ناحیه ۳۰ ریزش خریداران می‌تواند ادامه دار باشد. اما در تایم ۴ ساعته به اشباع فروش رسیده‌ایم (محدوده ۲۷ RSI). احتمال این که در این نایم با موج‌های کوتاه صعودی مواجه شویم، وجود دارد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا