تحلیل سولانا، اصلاح تا کجا، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، سولانا اصلاحی را پس از شکست خط روند خود داشته است. در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

خریداران تلاش خود را انجام دادند تا قیمت سولانا به بالای EMA 20 حرکت کند. SOL بالاتر از مقاومت خود در ۲۵ دلار حرکت را ادامه داد و حتی قیمت سولانا به ۲۸ دلار نیز رسید و در این ناحیه با فشار فروش خرس‌ها مواجه شدند. در همین شرایط باید منتظر تثبیت بالای ۲۱.۶۵ دلار باشیم تا بتوانیم به روند صعودی امیدوار باشیم.

عدم صعود به بالای ۲۷.۱۲ دلار می‌تواند، قیمت را به متحرک نمایی ۲۰ روزه یعنی ۲۳.۵۵ دلار برساند. این سطح احتمالا شاهد نبرد سختی بین گاوها و خرس‌ها خواهد بود. اگر قیمت به کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان می‌دهد که حرکت کوتاه مدت ضعیف شده است. این می‌تواند درها را برای اصلاح عمیق‌تر حوالی SMA 50 روزه یعنی ۱۹.۶۳ دلار باز کند.

اگر گاوها بخواهند از کاهش قیمت جلوگیری کنند، باید به سرعت قیمت را به بالای ۲۷.۱۲ دلار افزایش دهند. اگر آن‌ها این کار را انجام دهند، جفت ارز SOL/USDT می‌تواند تا ۲۹.۱۲ دلار و سپس به ۳۲.۱۳ دلار افزایش یابد.

تحلیل ارز سولانا 2 مرداد 1402

 

تحلیل سولانا تکنیکال

تحلیل تکنیکال سولانا نشان می‌دهد، این ارز دیجیتال پس از شکستی که رقم زد، نیاز به استراحت و اصلاح قیمتی داشت. در حال حاضر الگوی مثلث شکسته شده و قیمت از محدوده‌های ۲۰ تا ۲۱ دلار پایین‌تر حرکت کند، یعنی شکست جعلی و Fakebreakout بوده است. حال باید انتظار روند ریزشی بیشتری از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا