تحلیل سولانا، کف ۱۹ دلاری، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از ایجاد کفی بالاتر نسبت به هفته پیش دارد. هفته پیش کف ۱۵ دلاری سولانا مانع از ریزش بیشتر شده بود و این هفته کف ۲۰ دلاری. آیا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که این هفته سولانا توانسته است کفی بالاتر از کف قبلی خودش ثبت کند. این در شرایطی است که این کف مهم در مارچ امسال نیز جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته بود. حال می‌تواند مسیر صعودی را از این ناحیه آغاز کند. در این صورت می‌تواند تا خط روند نزولی بلند مدت خودش حرکت را ادامه دهد.

تحلیل سولانا 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

قیمت سولانا برای افزایش باید ۲۱.۵ دلار را برای افزایش بیشتر بشکند و بالای ۲۳.۵ دلار تثبیت دهد. در این شرایط می‌توان انتظار حرکت صعودی را از سولانا داشته باشیم. در این شرایط حتی می‌توان انتظار داشت، روند صعودی تا ۲۷ دلار ادامه داشته باشد. پس باید منتظر شکست و تثبیت در بالای این نواحی باشیم، تا روند صعودی را ادامه دار ببینیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا