تحلیل سولانا، همچنان زیر مقاومت، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ادامه حرکت زیر خط روند دارد. حال که کف ۲۰ دلاری از دست رفت، آیا باید منتظر ریزش بیشتر باشیم؟ آیا درهای حرکت به سمت مقاومت اصلی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان از حرکت رنج در زیر خط دارد. در صورتی که این روند ادامه‌دار باشد، می‌توان انتظار ریزش بیشتری را از سولانا داشته باشیم. ۲۲ دلار در نقش مقاومت اجازه حرکت صعودی را به این ارز دیجیتال نداده است و سولانا در مسیر خطرناکی قرار گرفته است. چون در صورتی که کف ۱۹ دلاری نیز از بین برود، می‌توان انتظار داشت حداقل تا کف حمایت هفتگی حوالی ۱۶.۲۰ دلار حرکت را ادامه دهیم.

تحلیل سولانا 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

اما در صورتی که سولانا بتواند بالای ۲۲ دلار تثبیت دهد و به سمت ۲۴.۵۲ دلار حرکت کتد، آن وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی را از سولانا داشت. در واقع رنج قیمتی در محدوده ۱۸ دلار تا ۲۲ دلار ادامه دارد. اگر از سمت پایین شکسته شود، می‌توان انتظار ریزش تا حوالی ۱۶ دلار و حتی ۱۴ دلار را داشت. اما اگر افزایش پیدا کند، مقاومت اول ۲۴ و سپس ۲۶ دلار می‌تواند تارگت معامله‌گران باشد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا