تحلیل سولانا، ادامه حرکت صعودی، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، سولانا به سمت خط روند نزولی خودش حرکت می‌کند. در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان از حرکت صعودی این ارز دیجیتال از ۱۸.۶ دلار دارد. در واقع اگر از این روند پیروی کند و به حرکت صعودی خودش ادامه دهد، می‌توان انتظار داشت قیمت حتی به ۲۰.۲ دلار برسد. اما پایان حرکت صعودی فعلی و تارگت این حرکت می‌تواند ۲۲.۳ دلار باشد. اما برای ادامه حرکت صعودی باید از ۲۰.۲ دلار عبور کرده و بالای این منطقه تثبیت شود، تا بتواند به اهداف بالاتری دست پیدا کند.

تحلیل سولانا 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

اما در مسیر نزولی سولانا اگر نتواند بالای ۲۰ دلار حرکت کند، ریزش ادامه‌دار خواهد شد. در واقع با از دست رفتن ۱۸.۶ دلار و ۱۷.۵ دلار می‌توان انتظار نزول بیشتر را از سولانا داشت. در این شرایط ۱۶.۴ دلار و ۱۵ دلار می‌توانند حمایت‌های بعدی سولانا در مسیر نزولی باشند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا