تحلیل سولانا، سراشیبی تا کف، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت سولانا به سمت ترندلاین نزولی دارد. زمان تصمیم‌گیری سولانا فرا رسیده است. آیا دوباره سولانا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان از درجا زدن خسته کننده سولانا دارد. این روند این هفته نیز می‌تواند ادامه پیدا کند. در این صورت باید منتظر حرکت رنج از ناحیه ۲۰.۸ دلار تا ۲۳.۸ دلار باشیم. مقاومت اصلی سولانا در نزدیکی ۲۴ دلار است که مقاومت هفتگی این ارز دیجیتال محسوب می‌شود. در صورت عبور از این ناحیه می‌توان به شکست آن و حرکت صعودی بیشتر امیدوار بود. اما اگر به کف چند هفته اخیر برسیم، قیمت سولانا به سمت ۲۰ دلار حرکت خواهد کرد.

تحلیل سولانا هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال سولانا

قیمت سولانا در حال حاضر ۲۱.۶ دلار را نشان می‌دهد. همچنان مقاومت اصلی حوالی ۲۳.۲۰ دلار تا ۲۴ دلار است. پس تا قبل از بازپس گیری این نواحی نمی‌توان از سولانا انتظار حرکت صعودی مناسب داشت. اما در مسیر نزولی اولین حمایت ۲۱.۲ دلار است که اگر شکسته شود می‌توان تا ۲۰.۳۰ دلار کاهش قیمت را مشاهده کرد. در مسیر نزولی کاهش قیمت سولانا می‌تواند تا کف حمایت هفتگی حوالی ۱۶ دلار ادامه پیدا کند. پس فعلا در خرید این ارز دیجیتال محتاط باشید.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا