تحلیل سولانا، مقاومت ۲۱ دلاری، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ایجاد کفی بالاتر نسبت به هفته پیش دارد. هفته پیش کف ۱۵ دلاری سولانا مانع از ریزش بیشتر شده بود و این هفته کف ۲۰ دلاری. آیا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد در تایم فریم روزانه برخورد به ۲۱.۳۵ دلار مانع از افزایش قیمت سولانا شده است. اما کف و حمایت روزانه این ارز دیجیتال نیز در محدوده ۲۰.۲۴ دلار قرار دارد و شکست هر یک از این محدوده‌ها در کوتاه مدت می‌توانند تارگت‌های مشخصی را به معامله‌گران ارائه دهند. در مسیر صعودی بالای ۲۰.۴۷ کندل روزانه بسته شود، می‌توان انتظار داشت قمیت سولانا به سمت ۲۳.۲۴ دلار و ۲۴ دلار حرکت کند.

تحلیل سولانا 12خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

اما مسیر نزولی قیمت سولانا می‌تواند با ریزش از ۱۸.۶۶ دلار می‌تواند به اهداف پایین‌تری دست پیدا کند. در این شرایط در صورتی که در زیر این ناحیه تثبیت شود، می‌توان انتظار داشت قیمت سولانا به سمت ۱۷.۵ دلار و در نهایت کف حمایت هفتگی حوالی ۱۵.۹ دلار حرکت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا