اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Socios قرارداد فوتبال آرژانتین را تمدید می‌کند

Socios قرارداد خود را برای ارائه توکن هواداری ARG برای اتحادیه فوتبال آرژانتین (AFA) حداقل تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرده است. آرژانتینی‌ها مشتاق هستند که پول خود را در هر جایی به جز پزو بگذارند و دارایی‌های دیجیتال را بسیار جذاب می‌بینند. این دو همچنین برای طرفداران آرژانتینی از طریق توکن‌هایی که بر روی بلاک چین Chiliz ساخته می‌شوند، یک انجمن بازی‌سازی، وب۳ آماده تعامل و پاداش ایجاد خواهند کرد.

 

Socios قرارداد توکن هواداری ARG را برای اتحادیه فوتبال آرژانتین حداقل تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرد

یکی از نمایندگان Socios در ایمیل بدون توضیحی گفت که شراکت Socios-AFA اوایل سال جاری به دلیل اختلافی که به دادگاه آرژانتین کشیده شد، متوقف شد. دو طرف خارج از دادگاه به توافق رسیدند و به Socios اجازه دادند تا سال ۲۰۲۶ ارائه دهنده انحصاری توکن هواداران ARG باشد.

 

Socios از فناوری بلاک چین برای ارائه توکن‌های طرفداری، کلکسیون‌ها و سایر دارایی‌های دیجیتالی به سازمان‌های ورزشی استفاده می‌کند. این شرکت سال گذشته با شرکت مدیریت نیوانگلند پاتریوتز و نیوجرسی دیویلز لیگ ملی هاکی شریک شد. همچنین با ۲۴ فرنچایز انجمن ملی بسکتبال نیز شراکت داشت.

 

 

در نظرسنجی از آرژانتینی‌ها، Statista دریافت که ۸۵ درصد از آنها به فوتبال علاقه دارند. حتی شاید قابل توجه‌تر از محبوبیت دارایی‌های دیجیتال باشد. با وجود تورم سالانه ۶۴ درصدی در ماه اوت و برخی پیش‌بینی‌ها که آن را تا پایان سال به ۹۰ درصد می‌رسانند، مردم محلی پزو خود را در سریع‌ترین زمان ممکن مبادله می‌کنند، خواه با دلار آمریکا، بیت کوین یا هر چیزی که به سادگی یک پزو ارزشش را از دست ندهد. طبق نظرسنجی Morning Consult در اوایل سال جاری، نزدیک به ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان آرژانتینی گفتند که در ماه گذشته ارزهای دیجیتال را خریده یا فروخته اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا