Snoop Dogg به هیئت موسیقی Gala ملحق می‌شود

پس از اینکه Snoop Dogg، ستاره رپ، Death Row Records را در فوریه خریداری کرد، توضیح داد که Death Row را به یک لیبل برای توکن‌های غیرمثلی (NFT) تبدیل خواهد کرد که توسط فناوری بلاکچین پشتیبانی می‌شوند. در روز پنجشنبه، نیک آدلر، مدیر برند اسنوپ، به هیئت مشاوران تازه تاسیس Gala Music، در کنار دی‌جی EFN، نوازنده نامزد جایزه گرمی و Leila Steinberg، مدیر سابق توپاک شکور، پیوست.

 

جاه‌طلبی‌های Snoop Dogg در بلاکچین

جاه‌طلبی‌های بلاکچین اسنوپ داگ با پیوستن نیک آدلر، مدیر برند این رپر افسانه‌ای، به عنوان عضو هیئت مشاوران به Gala Music بیشتر شد. اسنوپ نزدیک به یک دهه است که از طرفداران ارزهای دیجیتال بوده و حتی بیت کوین (BTC) را برای آلبوم خود در سال ۲۰۱۳ پذیرفته است.

 

اخیرا، اسنوپ از طرفداران و مروجان فناوری توکن غیرمثلی (NFT) بوده است. بیش از یک سال پیش، اسنوپ فاش کرد که او یک نهنگ ارز دیجیتال با میلیون‌ها دلار NFT است. در آن زمان، او به مردم گفت که او Cozomo de’ Medici است، شخصیتی در توییتر و در بازارهای NFT مانند Opensea که انبار انبوهی از NFT‌های بلوچیپ را در Wallet خود جای داده است.

 

در ابتدای سال ۲۰۲۲، اسنوپ یک شرکت ضبط را که به حرفه موسیقی او کمک کرد، Death Row Records، به دست‌آورد. این خواننده رپ لیبل را از گروه موسیقی MNRK خریداری کرد و نوزدهمین آلبوم خود را به نام BODR منتشر کرد. پس از خرید، اسنوپ به رسانه‌ها گفت که فناوری بلاکچین و NFTها عنصر مهمی در اکوسیستم Death Row خواهند بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا