اخبار جهاناخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار بیت‌ کوین

بررسی سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال توسط SNL

کالین جوست و مایکل چه، مجریان قدیمی برنامه شنبه نایت لایو به‌روزرسانی آخر هفته، در آخرین قسمت سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را مورد هدف قرار دادند.

جوست به شوخی می گوید که هر خبر اخیر، از جمله سقوط پول دیجیتال، شبیه صدای آغازین فیلم «مد مکس» است.

 

او سپس اشاره می کند که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، تقریباً نیمی از ارزش خود را از دست داده است. اکنون باید از نظر قانونی نام خود را به “Bito’coin” تغییر دهد.

 

کل بازار ارزهای دیجیتال بیش از یک تریلیون دلار ضرر کرد، اما سرمایه‌گذاران می‌توانند تا زمانی که کریپتو های خود را را احتکار کرده باشند، به سرعت پول خود را پس بگیرند. SNL در مارس گذشته طرحی را در مورد توکن های غیرقابل تعویض معرفی کرد.

در ماه می گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، میزبان یکی از قسمت‌های این برنامه بود. ظاهر SNL او صدر چرخه بازار قبلی بود.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا