اسلواکی مالیات بر درآمد کریپتو را کاهش می‌دهد

قانونگذاران اسلواکی قوانینی را تصویب کرده اند که بار مالیاتی را برای دارندگان ارزهای دیجیتال در این کشور کاهش می‌دهد. نمایندگان مجلس تصمیم گرفتند که درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در دارایی‌های دیجیتال نیز از مالیات‌های مراقبت‌های بهداشتی حذف شود.

 

سرمایه‌گذاران در اسلواکی ۷ درصد مالیات بر درآمد حاصل از Crypto که بیش از یک سال نگه داشته شده است، پرداخت می‌کنند

رسانه‌های محلی گزارش دادند که اعضای شورای ملی اسلواکی، مجلس این کشور، اصلاحیه‌ای را تصویب کرده‌اند که مالیات ارزهای دیجیتال را کاهش می‌دهد. درآمد حاصل از دارایی‌های کریپتو که بیش از یک سال پس از خرید فروخته می‌شوند، مشمول مالیات ۷ درصدی می‌شوند.

 

بنابراین، نرخ مالیات برای دارایی‌های دیجیتال بلندمدت کمتر از نرخ‌های مالیات بر درآمد معمولی خواهد بود. اسلواکی‌ها مالیات بر درآمد شخصی را بر اساس مقیاس تصاعدی پرداخت می‌کنند و این نرخ می‌تواند ۱۹٪ یا ۲۵٪ برای درآمد بیش از یک آستانه خاص باشد.

 

این پیشنهاد قانونی توسط حزب لیبرال آزادی و همبستگی، دموکرات‌ها و حزب محافظه‌کار مردم عادی و شخصیت‌های مستقل و با حمایت جناح‌های ما خانواده و صدا ارائه شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا