ETH خفته بیدار می‌شود

در میان بازار بی‌وقفه خرسی، به نظر می‌رسد نهنگ‌ها از خواب بیدار می‌شوند تا ذخایر ETH خود را که برای حدود چهار سال دست نخورده بود، جابه‌جا کنند. طبق گفته شرکت امنیتی بلاکچین Peckshield Alert، مقادیر زیادی ETH در ۱۸ دسامبر توسط دو آدرس که از اکتبر ۲۰۱۸ غیرفعال هستند، منتقل شد.

 

برای اولین بار در چهار سال گذشته، این نهنگ‌های اتریوم بیش از ۲۷ میلیون دلار اتریوم را انتقال می‌دهند

۲۲,۹۸۲ اتریوم، که تقریباً ۲۷.۲ میلیون دلار ارزش دارد، به دو آدرس جدید منتقل شد.

 

ظهور کیف پول‌های قدیمی از خواب زمستانی معمولاً علاقه عمومی بیشتری را برمی‌انگیزد، به خصوص اگر با نهادهای مشکل‌دار مرتبط باشد. در همین حال، علاوه بر نقل و انتقالات اتریوم، وام‌دهنده کریپتویی ورشکسته Three Arrows Capital (3AC) نیز بخش قابل توجهی از ETH را در ۱۹ دسامبر جابه‌جا کرد و همچنان دارای ۶,۵۹۵ ETH به ارزش نزدیک به ۷.۸۵ میلیون دلار است.

 

این جابه‌جایی‌ها در پی اصلاحات قابل توجه قیمت در بازار است. برای مثال، اتریوم بیش از ۲۰ درصد از سود خود را که از ماه گذشته مشاهده شده بود از دست داده است و قیمت خود را به سطح حمایت قبلی کشانده است. پس از تشکیل یک تاپ محلی با قیمت ۱,۳۵۲ دلار در هفته گذشته، فروشندگان کنترل را در دست گرفتند تا سطح را به ۱,۱۸۴ دلار کاهش دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا