مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

دید صعودی Skybridge Capital به کریپتو

یکی از مدیران این شرکت می گوید Skybridge Capital، یک شرکت مدیریت دارایی ۳.۵ میلیارد دلاری، در بخش کریپتو دید بسیار صعودی دارد. ما فکر می کنیم که بازارهای ارزهای دیجیتال رشد فوق العاده ای را نشان می دهند.

 

بازارهای ارزهای دیجیتال نشان دهنده رشد فوق العاده هستند

دو مدیر اجرایی Skybridge Capital، بنیانگذار آنتونی اسکاراموچی و مدیر جان دارسی در مصاحبه ای با بلومبرگ قبل از SALT، یک انجمن جهانی رهبری فکری، این هفته در مورد چشم انداز ارزهای دیجیتال این شرکت صحبت کردند.

اسکاراموچی توضیح داد:

تقریباً نیمی از دارایی تحت مدیریت Skybridge به دارایی های رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، پروتکل Algorand، اتریوم و سهام عمومی مرتبط با رمزنگاری مرتبط است.

 

او با اشاره به اینکه شرکت او انتظار دارد که تمرکز روی کریپتو دارایی های تحت مدیریت خود را سه برابر کند از ۳.۵ میلیارد دلار به ۱۰ میلیارد دلار، گفت:

ما آنقدر نسبت به این فرصت احساس می کنیم که شرکت را به گونه ای تغییر دادیم که در نهایت مدیر دارایی و مشاور ارزهای دیجیتال پیشرو باشد.

 

او خاطرنشان کرد:

برای ما، ما فکر می کنیم که بازارهای ارزهای دیجیتال نشان دهنده رشد فوق العاده ای هستند.

 

دارسی، مدیر توسعه کسب و کار در Skybridge Capital، اظهار داشت:

بدیهی است که ما در این بخش به شدت صعودی هستیم.

 

او در ادامه افزود:

بنابراین آنچه که ما تصمیم گرفتیم انجام دهیم این بود که بخشی از سرمایه ای که قبلاً به مدیران اعتباری تخصیص داده شده بود مستقیماً در دارایی های رمزنگاری مانند بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری شود، سپس سرمایه را به مدیران دارایی های رمزنگاری مانند Multicoin، Polychain، Pantera، و افراد دیگر منتقل کنیم.

 

اسکاراموچی در مورد اینکه چگونه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بخش کریپتو را تنظیم می‌کند، اظهار داشت:

آنها فضای کریپتو را بیش از حد تنظیم نمی‌کنند، اما مطمئناً آن را کمتر نیز تنظیم نمی‌کنند.

 

بنیانگذار Skybridge در مورد اینکه چگونه SEC تاکنون همه پیشنهادات برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) را رد کرده است، تاکید کرد:

ما فکر می‌کنیم زودتر از موعد است. بنابراین، اگر حق با ما باشد، و شما یک ETF نقدی دریافت کنید، این دریچه‌ها را برای سرمایه‌گذاری نهادی و خرده‌فروشی بیشتر باز می‌کند.

 

درخواست Skybridge برای ETF نقطه بیت کوین توسط SEC همراه با Fidelity و چندین نفر دیگر رد شد.

 

اسکاراموچی توضیح داد:

من فکر می‌کنم کمیسیون بورس و اوراق بهادار این موضع را اتخاذ می‌کند چون تجارت نقدی بیت‌کوین در سرتاسر جهان اتفاق می‌افتد، آنها تسویه یک بازاری برای همه خرید و فروش‌ها را ندارند. بنابراین آنها نگران دستکاری قیمت هستند.

 

وی نتیجه گرفت:

با گذشت زمان، به دلیل شفافیت بازارها، فکر می کنم آنها با آن راحت تر کنار خواهند آمد.

 

بنیانگذار Skybridge پیش بینی کرده است که بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید و در نهایت با قیمت ۵۰۰ هزار دلار در هر کوین معامله می شود. او همچنین انتظار دارد که بیت کوین در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین به ارز قانونی تبدیل شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا