مقررات جدید کریپتویی سنگاپور

سنگاپور مقررات جدیدی را برای ارائه‌دهندگان خدمات کریپتو به منظور افزایش حفاظت از سرمایه‌گذاران و حفظ یکپارچگی بازار در صنعت ارزهای دیجیتال اعمال کرده است. مقامات پولی سنگاپور (MAS) همچنین فعالیت‌های وام‌دهی و سهام‌داری را که توسط ارائه‌دهندگان خدمات ارز دیجیتال برای مشتریان خرده‌فروش تسهیل می‌شوند، محدود خواهد کرد.

 

سنگاپور قوانین جدید کریپتویی دارد

مقامات پولی سنگاپور (MAS) روز دوشنبه اعلام کردند الزامات جدید برای ارائه‌دهندگان خدمات کریپتویی پرداخت دیجیتال (DPT) برای حفظ دارایی‌های مشتری تحت یک اعتماد قانونی قبل از پایان سال اعمال می‌کنند.

 

بیانیه بانک مرکزی سنگاپور به شرح زیر است:

این امر خطر از دست دادن یا سوء استفاده از دارایی‌های مشتریان را کاهش می‌دهد و بازیابی دارایی‌های مشتریان را در صورت ورشکستگی ارائه‌دهنده خدمات DPT تسهیل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا