اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

سنگاپور، بیشترین علاقه‌مند به ادغام اتریوم

طبق یک مطالعه جدید Coingecko، سنگاپور با مجموع امتیاز جستجوی ۳۷۷، رتبه برتر در میان کشورهایی است که بیشتر به بلاکچین اتریوم و The Merge علاقه‌مند هستند. این مطالعه همچنین نشان داد که در بین هشت کشور برتر رتبه‌بندی شده، جستجوهای مربوط به اثبات کار ۱۶۹ درصد بیشتر از جستجوهای اثبات سهام است.

 

جستجوهای ادغام ETH

بر اساس یک مطالعه جدید Coingecko که به دنبال تعیین کشورهایی است که بیشترین علاقه را به رویداد ادغام اتریوم (ETH) دارند، سنگاپور با مجموع امتیاز جستجوی ۳۷۷ در صدر فهرست قرار دارد. این کشور دارای بالاترین سطح جستجو برای عبارات Ethereum Merge ،ETH Classic و Ethereum در سراسر جهان است.

 

کانادا و سوئیس با امتیاز ۲۸۶ در رتبه دوم قرار دارند. طبق یافته های این مطالعه، در حالی که سوئیس بیشتر به دنبال ETH و ETH Merge بوده است، از سوی دیگر، کانادا بالاترین امتیاز را از نظر ETH POW (مکانیسم اتریوم اثبات کار) کسب کرده است.

 

این مطالعه در تحقیقاتی که بین ۱ ژوئیه و ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ انجام شد، همچنین نشان داد که آلمان، ایالات متحده و ترکیه بالاترین سطح جستجو برای عبارت term Ethereum POW را دارند. هلند و استرالیا رتبه سوم و چهارم را در سطوح جستجو برای ETH Merge دارند.

 

 

این مطالعه همچنین نشان داد که در بین هشت کشور برتر، جستجوهای مرتبط با PoW به میزان ۱۶۹ درصد بیشتر از جستجوهای PoS هستند. از طرف دیگر، جستجوهای ETH به میزان ۴۰٪ بیشتر از جستجوهای Ethereum Classic یا ETH Classic هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا