اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

رویکرد ناظر مالی سنگاپور به کریپتو

مرجع پولی سنگاپور (MAS)، تنظیم کننده اصلی مالی، شایستگی یک رژیم نظارتی را برای استیبل کوین ها ارزیابی می‌کند. رهنمودهای فعلی بر روی KYC و مسائل مبارزه با پولشویی (AML) تمرکز دارند و خطرات خاصی را که استیبل کوین‌ها مستحق آن هستند منعکس نمی کند.

 

ناظر مالی سنگاپور برای مقررات استیبل کوین‌ها

روز دوشنبه، پرتال رسمی MAS پاسخ کتبی Thharman Shanmugaratnam، رئیس MAS، به سؤال یکی از نمایندگان مجلس سنگاپور را منتشر کرد. سؤال این بود که آیا داده‌هایی در مورد میزان قرار گرفتن سنگاپوری‌ها در معرض سقوط اخیر در ارزش استیبل کوین TerraUSD Classic (USTC) و Luna Classic (LUNC) وجود دارد، و آیا MAS فعالانه در حال بررسی اقداماتی برای مقابله با بحران‌های مشابه است.

 

شانموگاراتنام اذعان کرد که فروپاشی Terra نشان‌دهنده خطرات بالای سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال است، اما اصرار داشت که این آشفتگی تأثیر قابل‌توجهی بر سیستم مالی اصلی و اقتصاد نداشته است.

 

این مقام مسئول در اکثر پاسخ های خود، برنامه های فعلی MAS برای استیبل کوین ها را فاش کرد. او ادعا کرد که MAS به طور فعال رویکرد خود را برای تنظیم استیبل کوین‌ها بررسی می کند، زیرا چارچوب موجود، که در آن استیبل کوین‌ها، در کنار سایر ارزهای دیجیتال، توکن های پرداخت دیجیتال (DPT) در نظر گرفته می شوند، ریسک های خاصی را پوشش نمی دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا