مشاور Silk Road به ۲۰ سال زندان محکوم شد

در روز سه‌شنبه ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۳، دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به رهبری وکیل دامیان ویلیامز، حکم ۲۰ سال زندان را برای راجر کلارک اعلام کرد. گفته می‌شود که کلارک مشاور ارشد Silk Road اصلی، یک بازار دارک‌وب بدنام بود که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ فعالیت می‌کرد. دادستان‌های دفتر گزارش دادند که کلارک توصیه‌های جامعی به بنیانگذار Silk Road، راس اولبریشت، در مورد همه جنبه‌های این شرکت ارائه کرده است.

 

مشاور Silk Road به ۲۰ سال زندان محکوم شد

دادستان دامیان ویلیامز و ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) اعلام کردند که راجر کلارک به جرم توطئه برای توزیع مقادیر انبوه مواد مخدر در بازار Silk Road به ۲۰ سال زندان محکوم شد. طبق گزارش‌ها، کلارک مشاور ارشد Silk Road بود و نام‌های مستعار مختلفی از جمله Variety Jones ،Plural of Mongoose و cimon داشت.

 

کلارک به عنوان مربی راه ابریشم توصیف شد که گفته می‌شود به راس اولبریخت در مورد امنیت، زیرساخت‌های فنی و قوانین حاکمیتی جاده ابریشم مشاوره داده است. طبق گزارش‌ها، کلارک به اولبریخت کمک کرد تا یک مهندس نرم‌افزار پیدا کند تا جاده ابریشم را نیز بهبود بخشد.

 

ویلیامز، وکیل دادگستری، روز سه‌شنبه گفت:

راجر توماس کلارک یک شخصیت محوری در کمک به رهبری جاده ابریشم بود. حکم امروز یادآور دیگری است که بازارهای جنایی، مانند جاده ابریشم، راهی به سوی زندان هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا