افزایش قابل توجه در نرخ پس‌انداز DAI

گروه Makerdao در حال حاضر در حال بحث در مورد افزایش احتمالی نرخ پس‌انداز استیبل کوین DAI به ۳.۳ درصد است. این پیشنهاد توسط Block Analitica معرفی شد و در ۲۶ می تحت عنوان تغییرات پارامتر دامنه پایداری شماره ۲ به جامعه فاش شد.

 

پیشنهاد افزایش DSR به ۳.۳٪

طبق پیشنهاد اخیر ارائه شده در روز جمعه، شرکت ریسک و اطلاعات Block Analitica توصیه کرده است که نرخ پس انداز DAI (DSR) Makerdao را به ۳.۳٪ افزایش دهد. Makerdao’s DSR تابعی است که به کاربران امکان می‌دهد تا با ایمن کردن DAI خود در قراردادهای هوشمند DSR، به دارایی‌های DAI خود سود بدهند.

 

حساب رسمی Makerdao در توییتر اعلام کرد:

دارندگان DAI خود را برای DSR 3.33٪ آماده کنید. رای اجرایی آتی در صورت تصویب، افزایش DSR جدیدی را از ۱% به ۳.۳۳% اعمال خواهد کرد. این تغییر توسط Block Analitica ارائه شد و از طریق آخرین تغییرات پارامتر دامنه پایداری ارائه شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا