اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ ها

مدیر عامل Shopify سهام Coinbase خریداری می‌کند

سوابق عمومی نشان می‌دهد که مدیرعامل Shopify، توبیاس لوتکه، در ۶۰ روز گذشته نزدیک به ۳ میلیون دلار سهام Coinbase خریداری کرده است. لوتکه فوریه گذشته به عضویت هیئت مدیره کوین بیس درآمد و از آنجایی که او یکی از همکاران کوین بیس است، طبق قانون موظف است معاملات خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کند.

 

از ۱۱ اوت، Tobias Lütke مقدار قابل توجهی COIN خریداری کرد

سهام Coinbase Global Inc روزهای بهتری را سپری کرده است زیرا آمارها نشان می‌دهد در ۱۲ ماه گذشته، کوین ۷۳.۴۷ درصد از ارزش خود را (۱۸۴ دلار) از ارزش خود را از دست داده است. روز سه‌شنبه ۴ اکتبر ۲۰۲۲، کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۸ درصد و در پنج روز گذشته ۳.۱۰ درصد افزایش یافت.

 

امروز، ارزش فعلی بازار کوین در حدود ۶۵.۹۵ دلار آمریکا به ازای هر سهم در نوسان است. سوابق عمومی نشان می‌دهد که طی دو ماه گذشته، مدیر عامل Shopify، توبیاس لوتکه، سهام کوین به ارزش کمتر از ۳ میلیون دلار را به دست آورده است.

 

درباره کوین بیس بیشتر بدانید.

 

لوتکه در ۱۱ اوت ۳۹۳۰ سهم COIN را به دست‌آورد و ۹۷.۲۴ دلار به ازای هر سهم پرداخت کرد. پنج روز بعد، لوتکه ۴۰۲۳ سهم را در ۱۶ اوت به قیمت ۹۰.۵۵ دلار برای هر سهم خریداری کرد. از ۱۱ اوت تا ۲۷ سپتامبر، Lütke هزاران سهام Coinbase را تقریباً در شش مرتبه خریداری کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا