تحلیل شیبا، روز‌های سبز شیبااینو، ۸ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل شیبا هفته گذشته دیدیم که شیبا‌اینو به کف کانال نزولی خودش رسیده بود. انتظار داشتیم قیمت از کف کانال صعودی شده و کمی از ریزش‌ها را بازیابی کند. طبق تحلیل شیبا هفته گذشته روز‌های سبزی را تجربه کرد و از کف کانال به سمت میدلاین و مقاومت استاتیک خود حرکت کرده است.

حال باید دید تصمیم قیمت درمقابل مقاومت پیش رو چیست؟ ادامه صعود یا ریزش؟

 

نمودار روزانه شیبا‌اینو
نمودار روزانه شیبا‌اینو

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، شیبا اینو به مقاومت کلیدی خود رسیده است. باتوجه شرایط کنونی بازار، احتمال گذر از این مقاومت کمتر است. شیبا می‌تواند باری دیگر برای تست حمایت استاتیک پایین‌تر ریزش کند. اما در صورت شکست مقاومت و شروع کف‌سازی بالای آن اوضاع بهتری در انتظار شیبا خواهد بود.

اندیکاتور RSI سیگنال مثبت خود را صادر کرده است. از محدوده ۵۰ نفوذ کرده و پول بک خود را به این سطح تکمیل کرده است. هرچند سیگنال RSI با پرایس اکشن تداخل پیدا کرده است، اما وجود این سیگنال مثبت را نباید نا دیده گرفت.

به‌طور کلی پرایس اکشن از اعتبار بیشتری نسبت به اندیکاتور‌ها برخوردار است و تا زمان شکسته نشدن مقاومت پرایس اکشنی، نباید وارد معامله خرید شیبا شد.

  • برای خرید شیبا بهتر است تا مشخص شدن تکلیف قیمت با مقاومت پیش رو صبر کنید.
  • با توجه به شرایط کلی بازار، چرخش قیمت به سمت پایین احتمال بیشتری دارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا