تحلیل شیبا اینو، وقوع تله گاوی، ۴ تیر ۱۴۰۱

میم کوین محبوب شیبا که در تحلیل شیبا اینو هفته گذشته مقاومت کلیدی خود را شکسته بود، با یک تله گاوی و شکست جعلی مواجه شد. در واقع خریداران قدرت حفظ مقاومت شکسته را نداشته و قیمت باری‌دیگر به زیر سطح کلیدی مزبور کشیده شد. حال شیبا باری دیگر نزولی شده و در طی این نزول اهداف مشخصی را پیش روی خود دارد که مهم‌ترین آن میدلاین کانال نزولی است. برای مشاهده جزئیات بیشتر از تحلیل شیبا، تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه شیبا اینو
نمودار روزانه شیبا اینو

 

نزول شیبا اینو و واکنش به سطح در تصویر واضح است. فروشندگان قدرت خوبی از خود نشان داده و تمایل به نزول بیشتر دیده می‌شود. احتمال اینکه این موج فعلی تا میدلاین کانال ادامه پیدا کند بسیار بالاست. اگر میدلاین موفق به حمایت نشود شیبا اینو باری دیگر کف قیمتی خود را خواهد دید. با این حال فعلا تا واکنش قیمت به میدلاین باید منتظر ماند.

اندیکاتور RSI نیز موفق به تثبیت بالای سطح ۵۰ نشد، نزول RSI به مامنتوم نزولی قیمت افزوده، اگر این اندیکاتور زیر سطح ۵۰ تثبیت کند، شیبا اینو ریزش‌های بیشتری را تجربه خواهد کرد.

  • شیبا اینو فعلا در موقعیت خرید قرار ندارد، اگر قصد خرید دارید بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.
  • اگر در کف کانال به دید معامله کوتاه مدتی خرید انجام داده بودید، می‌توانید درصدی یا کل معامله را خارج کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا