تحلیل شیبا‌‎اینو، جستوجوی کف قیمت، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

در تحلیل شیبا‌اینو هفته گذشته دیدیم که شیبا به کف کانال نزولی خود و همچنین نزدیک سطح حمایت استاتیک ۰.۰۰۰۰۰۶۳ دلاری خود رسیده بود. در هفته‌ای که گذشت، شیبااینو درحال جنگ برای حفظ حمایت‌های خود بود و گویا فعلا در ای نبرد پیروز شده است. خریداران بازگشته و قیمت را به بالا پرتاب کرده‌اند.

  • انتظار داریم این حرکت بازگشتی حداقل تا مقاومت میدلاین کانال نزولی که محل طلاقی با مقاومت استاتیک ۰.۰۰۰۰۱۰ هم هست ادامه پیدا کند.

 

تایم فریم روزانه شیبا اینو
تایم فریم روزانه شیبا اینو

 

گذر از مقاومت‌های ذکر شده فعلا کمی دور از ذهن به‌نظر می‌رسد، احتمال حرکت رنج (خنثی) در کانال ساید کشیده شده محتمل‌ترین سناریو برای شیبا‌اینو است. از طرفی شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۰۶۳ که به‌نوعی کف قیمت شیبا‌اینو هست نیز احتمال کمی دارد، اما در صورت وقوع شیبا‌اینو یک روند نزولی جدید را شروع خواهد کرد.

اندیکاتور‌ها اوضاع خنثی‌ای از خود نشان می‌دهند، گارد نزولی از بین رفته اما تمایلی به تقویت صعود نیز در آنها دیده نمی‌شود.

  • برای خرید شیبا عجله‌ نکنید، احتمال بازگشت قیمت به سطوح حمایت پایین بالاست.
  • رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه در خرید شیبا مهم‌ترین عامل سرمایه‌گذاری است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا