تحلیل شیبا اینو، لمس مقاومت کلیدی، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا بالاخره حمایت استاتیک کلیدی خود که در ماه گذشته نقش مقاومت را داشت لمس کرد. لمس این حمایت در تحلیل‌های قبلی پیش‌‎‌بینی شده بود، اگر گاو‌ها بتوانند از شیبا در این سطح دفاع کنند، احتمال دیدن سطوح بالاتر وجود خواهد داشت. اما اگر این سطح از دست برود باری دیگر شیبا اینو نزولی شده و می‌تواند با افزایش فشار فروش مواجه شود. باید دید که خریداران قدرت حمایت دارند یا خیر. با ادامه تحلیل شیبا همرا ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، شیبا اینو پس از حرکت رنجی طولانی کمی با نزول همراه شده و به سطح حمایت خود رسیده است. به‌طور قطع نمی‌توان پیش‌بینی کرد که این سطح می‌تواند مانع ریزش شود یا خیر، باید دید واکنش معامله‌گران چه خواهد بود. اگر شیبا اینو حمایت شود می‌تواند تا سطوح ۰.۰۰۰۰۱۳ و ۰.۰۰۰۰۱۷ سنت صعود کند. اما اگر حمایت نشود تا کف‌های قبلی خود از جمله ۰.۰۰۰۰۰۷۹ سقوط کند.

 

تحلیل شیبا اینو
تحلیل شیبا اینو

 

اندیکاتور RSI نیز کاملا مامنتوم نزولی داشته و به سطح اشباع فروش رسیده است. اگر چه فعلا مانع نفوذ آن شده‌اند. اما احتمال آن نیز وجود دارد. اگر RSI در این سطح حمایت شود و به سمت بالا برگردد، می‌توان انتظار داشت تا قیمت نیز در سطح کنونی حمایت شود. اما اگر RSI نزولی شود باعث افزایش فشار فروش خواهد شد.

 

  • از آنجایی که سطح کنونی بسیار معتبر است، می‌توان با دیدن نشانه‌های صعودی با رعایت مدیریت سرمایه و حد ضرر وارد موقعیت خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا