تحلیل هفتگی شیبا‌اینو (Shib) ۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پرطرفدار شیبااینو، هفته آرامی پشتر سرگذاشته و در حال تثبیت دادن بالای حمایت کلیدی خود است. شیبااینو که هم‌اکنون با سقف تاریخی خود ۸۶ درصد ریزش کرده، در سطح کلیدی ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار آرام گرفته است. هرچند که تاکنون بالای حمایت خود تثبیت کرده، اما به قطع نمی‌توان گفت این محدوده کف قیمتی شیبا است. 

 

تایم فریم روزانه شیبا
تایم فریم روزانه شیبا

 

اندیکاتور مکدی در تایم فریم روزانه در موقعیت خوبی قرار دارد، با کف قبلی خود واگرایی داشته و درحال ایجاد کراس صعودی است. کراس مکدی درکنار حمایت استاتیک قدرتمند، می‌تواند به‌صورت کوتاه مدت قیمت را به بالا پرتاب کند. در صورت وقوع این رشد کوتاه مدت همچنان احتمال ریزش قیمت تا حمایت پایین‌تر وجود دارد.

  • در حال حاضر شیبا در موقعیت معاملاتی خوبی قرار دارد. اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال شیبا را دارید می‌توانید سرمایه خود را به ۲ بخش تقسیم کرده و در سطوح حمایتی مهم خرید کنید.
  • شیبااینو یکی از پر توسعه‌ترین پروژه‌ها در سال اخیر بوده است، پروژه‌ای که از هیچ شروع شد هم‌اکنون صاحب اکوسیستم کاملی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا