تحلیل شیبا‍‌اینو، عبور از مقاومت کلیدی، ۲۹ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا‌اینو که با فشا خرید گاو‌ها بالاخره از مقاومت کلیدی خود عبور کرد، همچنان به صعود و ثبت کندل‌های سبز ادامه می‌دهد. در تحلیل شیبا‌اینو هفته گذشته که به تلاش گاو‌ها برای عبور از این مقاومت اشاره شده بود، احتمال صعود را بررسی کردیم. اگر گاو‌های شیبا بتوانند قیمت بالای سطح شکسته شده نگهدارند، احتمال صعود‌‍‌های بیشتری نیز پدید خواهد آمد.

 

نمودار روزانه شیبا‌اینو
نمودار روزانه شیبا‌اینو

 

با وجود اینکه شیبا موفق به شکست مقاومت شده است، با این حال نباید فراموش کرد که روند اصلی همچنان نزولی است و کانال نزولی به قوت خود پابرجاست. هم اکنون یه سد محکم دیگر در مسیر شیبا قرار دارد، انتظار نداریم به یک باره شکسته شود.

احتمال دارد شیبا اینو وارد یک فاز تراکمی بین خط روند نزولی و کف حمایت استاتیک کنونی شود. این تراکم می‌تواند قدرت کافی برای عبور از کانال نزولی را به شیبا بدهد. در صورتی که قیمت موفق به عبور از کانال نزولی بشود، می‌توان رشد نسبتا خوبی را برای شیبا اینو متصور شد.

اندیکاتور RSI و Stochastic در حال نشان‌‌دادن مامنتوم صعودی هستند. استوکاستیک وارد محدوده قدرت خریدار شده و RSI نیز گارد صعودی را حفظ کرده است. نشانه‌های مثبت اندیکاتور می‌تواند به رشد قیمت کمک کند و شیبا را وارد ادامه وارد صعودی بکند. با این حال تا زمانی که از مقاومت‌های پرایس اکشنی عبور نکند نمی‌تواند به سیگنال اندیکاتور اتکا کرد.

 

  • در صورت تثبیت قیمت بالای مقاومت و مشاهده ثبات نسبی بازار، با رعایت حد ضرر می‌توان وارد معامله خرید شیبا شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا