تحلیل شیبااینو، صبر هولدر‌ها چقدر است؟ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبااینو که رشد و نزول‌های آن در بین طرفداران بازار معروف است باری دیگر با ریزش همراه شد و به محدوده قیمت یک سال پیش خود رسید. شیبا اینو که پارسال با رشد‌های پی در پی خود زبان زد خاص و عام بود، هم‌اکنون تمام رشد یک ساله خود را پس گرفته است. شیبااینو از نظر فاندامنتالی نسبت به سال گذشته رشد بسیاری کرده است. هم‌اکنون شیبا میزبان یک اکوسیستم کامل و رو به رشد است، اما رشد فاندامنتالی آن نمودی در قیمت نشان نداده است.

 

چارت روزانه شیبا‌اینو
چارت روزانه شیبا‌اینو

 

طبق آنچه در نمودار دیده می‌شود، شیبا از سقف تاریخی خود وارد یک کانال نزولی شده و با ریزش اخیر به کف کانال رسید. انتظار داریم قیمت به حمایت ۰.۰۰۰۰۰۶۰ رسیده و خود را در آن محدوده تثبیت کند.

وجود واگرایی در اندیکاتور RSI نیز می‌تواند به پایان ریزش و شروع کف‌سازی کمک کند. اگر شیبا بخواهد به ریزش ادامه دهد به قیمت‌های سال ۲۰۲۰ خود باز خواهد گشت.

  • نوسانات و تحرکات قیمتی شیبا همیشه بزرگ بوده است. درصورت پایان یافتن بازار نزولی شیبا جزو ارز‌هایی است که پرقدرت باز خواهد گشت.
  • در یک سال گذشته با وجود بازار نزولی، شیبااینو اکوسیستم خود را به خوبی گسترش داده است.
  • خرید شیبا به‌صورت پله‌ای و دید بلند مدت می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا