تحلیل شیبا‌اینو، تلاش گاوها برای شکست مقاومت، ۲۱ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا اینو چیزی نزدیک به دو هفته‌ است که در تلاش برای عبور از مقاومت کلیدی خود است. گاو‌‍‌ها پرقدرت ظاهر شدند و لحظه‌ای دست از تلاش بر نداشته‌اند. در تحلیل شیبا‌اینو این هفته وضعیت کلی این ارز دیجیتال و آینده احتمالی آن را بررسی خواهیم کرد. هم‌اکنون شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۴۶ در حال معامله است که از سقف تاریخی خود ۸۸ درصد ریزش تجربه کرده است.

 

نمودار روزانه شیبا‌اینو
نمودار روزانه شیبا‌اینو

 

در تصویر مشخص است که این رمز‌ارز در تلاش برای عبور از مقاومت کلیدی خود است. اگر گاو‌ها بتوانند مقاومت را بشکنند اوضاع شیبا‌اینو بهتر خواهد شد و می‌تواند کف‌سازی خود را بالای سطح مقاومت انجام دهد. اما در صورتی که خرس‌ها قدرت خود را نشان‌دهند، شیبا اینو می‌تواند تا کف حمایت مشخص شده در تصویر ریزش کند.

تازمانی که این ارز دیجیتال در کانال نزولی است، همچنان روند اصلی نزولی بوده و انتظار صعود بلند مدت نداریم. 

اندیکاتور RSI اما سیگنال مثبتی صادر کرده است. این اندیکاتور از سطح ۵۰ عبور کرده و در حال تثبیت است. نوسان RSI بالای سطح ۵۰ همواره به مامنتوم صعودی کمک کرده است. از طرف دیگر تا زمانی که سطوح مقاومت پرایس اکشنی نشکسته‌اند نمی‌توان به سیگنال اندیکاتور اتکا کرد.

  • فعلا شیبا در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است تا مشخص شدن تکلیف قیمت با مقاومت پیش رو صبر کنید.
  • خرید در کف حمایت پایین‌تر یا بالای مقاومت پیش‌رو بهترین مکان‌ها برای شیبا‌اینو هستند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا