تحلیل شیبا اینوتحلیل

تحلیل شیبا‌ اینو، کاهش هیجانات، ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

رمز ارز شیبا اینو همچنان در حال تجربه آرامش پس از طوفان است. شیبا پس از پامپ قدرتمند و خروج از کانال نزولی، چیزی در حدود ۲ هفته است که روندی خنثی را تجربه می‌کند. خریداران به خوبی توانسته از قیمت حمایت کنند و ریزش‌های اخیر در این ارز دیجیتال تاثیر نگذاشته است. اگر این تثبیت ادامه پیدا کند، احتمال رشد مجدد شیبا اینو وجود دارد، پس حتما شیبا را در واچ لیست خود داشته باشید. برای مشاهده جزئیات بیشتر با ادامه تحلیل شیبا همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا

حمایت خریداران برای تثبیت در نمودار مشخص است. در این بازار ریزشی، حرکت ساید بهترین سناریو ممکن برای این رمز ارز است. با ادامه این کف‌سازی، فنر قیمت به خوبی جمع خواهد شد. البته خبر‌های فاندامنتالی این پروژه نیز در این حمایت بی تاثیر نیستند. در صورت مشاهده سیگنال‌های صعودی، با مدیریت ریسک و سرمایه می‌توانید به خرید این ارز دیجیتال فکر کنید.

 

نمودار روزانه شیبا
نمودار روزانه شیبا

 

بر خلاف نمودار شیبا که به خوبی حمایت شده است. اندیکاتور RSI به زیر سطح ۵۰ کشیده شده و این سطح را به عنوان مقاومت پذیرفته است. این می‌تواند نشان دهد که خرس‌ها کمی بیشتر قدرت گرفته‌اند. حال باید دید پرایس اکشن چه واکنشی نشان خواهد داد. تا زمانی که حمایت پرایس اکشن پا بر جاست سناریو نزول کم اعتبار تر است.

  • برای خرید شیبا عجله نکنید، بهتر است تا تثبیت‌های بیشتر صبر کنید.
  • برای خرید این رمز ارز حتما از مدیریت سرمایه استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا