تحلیل شیبا اینو، دوراهی صعود یا نزول، ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا بیش از یک ماه است که در محدوده مقاومت کلیدی خود گیر کرده است. خریداران قدرت تثبیت قیمت، بالای این سطح را نداشته اما از ریزش آن نیز جلوگیری کرده‌اند. به دلیل وقوع شکست‌های جعلی متفاوت پی در پی، معامله‌گران در گمراهی صعود یا نزول گیر کرده‌اند. تا زمانی که شیبا اقدام به خروج از این سردرگمی نکند، به قطعیت نمی‌توان در مورد مسیر آینده آن خبر داد. در ادامه تحلیل شیبا اینو به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

 

نمودار روزانه شیبا اینو
نمودار روزانه شیبا اینو

 

در تصویر می‌توانید شکست‌های جعلی سطح استاتیک فعلی را مشاهده کنید، قیمت مانند ماری در حال پیچیدن به دور سطح است. اما چیزی که در چارت قابل مشاهده است، این‌بار خریداران سعی دارند تا بالاخره قیمت را بالای سطح تثبیت کنند. اگر گاو‌ها موفق به انجام این امر شوند، شیبا اینو می‌تواند به سطوح بالاتر نفوذ کند. اما اگر خرس‌ها باری دیگر قیمت را به زیر سطح پس به‌زنند، اینبار شیبا اینو احتمال دارد تا کف کانال نزولی شود.

اندیکاتور RSI در این مدت همواره بالای سطح ۵۰ نوسان کرده است. این نشانه این است که گاو‌ها زمین بازی را ترک نکرده و تمایل به صعود بیشتر از نزول است. در  صورتی این اندیکاتور خود را بالای سطح ۵۰ نگهدارد، احتمال تثبیت شیبا بالای مقاومت اشاره شده بیشتر خواهد شد.

  • اگر قصد خرید شیبا برای معامله کوتاه مدت دارید، پس از مشاهده تایید‌های بیشتر، با رعایت حد ضرر می‌توانید وارد معامله خرید شوید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا