تحلیل شیبا اینوتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل شیبا اینو، جستجو برای کف قیمت، ۱۱ آذر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا، همچنان نزولی و همچنان قدرت‌مند، با اینکه قیمت در ۲۰ روز اخیر کمی وارد حرکت خنثی شده است. اما به قطعیت نمی‌توان گفت شیبا کف خود را یافته است. احتمال ادامه روند نزولی بسیار بالاست و قیمت‌های پایین‌تر ممکن است دیده شود. در نقطه فعلی باید منتظر شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار باشیم. در این صورت معاملات شورت بیشتری در شیبا اینو باز خواهد شد. با ادامه تحلیل شیبا اینو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که گفتیم روند خنثی شیبا اینو به سمت پایان خود در حال نزدیک شدن است. این می‌تواند به منزله ریزش بیشتر باشد. ریزشی که شیبا را تا کف‌های گذشته خود و حمایت استاتیک مهمی که در تصویر مشاهده می‌کنید، سوق دهد. یک جرقه بیت کوین و ایجاد جو روانی منفی می‌تواند آلتکوین‌ها مخصوصا شیبا را به سمت ریزش‌ها سنگین هدایت کند.

 

تحلیل شیبا اینو
تحلیل شیبا اینو

 

 

اندیکاتور RSI نیز، مامنتومی نزولی دارد. با وجود صعود کم‌رمق خود، همچنان زیر سطح ۵۰ بوده و انتظار داریم فعلا در همین محدوده نوسانات خود را ادامه دهد. این به معنی افزایش قدرت فروشندگان و احتمال بالای ریزش قیمت است.

  • فعلا شیبا در موقعیت معامله نیست. خرید پر ریسک و فروش نیازمند مشاهده نشانه‌های بیشتر است. در این شرایط بهتر است نظاره‌گر بازار باشید تا بهترین نقطه ورود را پیدا کنید.
  • مدیریت سرمایه و حد ضرر از الزامات معامله‌گری مخصوصا برای شیبا اینو است. شیبا رمز ارز بسیار پر نوسان و پر ریسک است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

6 + هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا