تحلیل هفتگی شیبا اینو (Shibainu) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

شیبا اینو، میم کوین محبوب بازار پس ریزش ۸۶ درصدی از سقف تاریخی خود، هم‌اکنون به مهم‌ترین سطح کلیدی خود رسیده است. در هفته گذشته شیبا کمی آرام گرفته و ریزش خود را متوقف کرده است. ثبیت قیمت در محدوده فعلی برای حیاط شیبا اینو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

تحلیل روزانه شیبااینو
تحلیل روزانه شیبااینو

 

همانطور که در تصویر قابل مشاهده است. شیبااینو در یک کانال نزولی معتبر قرار گرفته است. خروج از این کانال اولین اقدام مهم برای شروع روند صعودی جدید است. همچنین حفظ حمایت کنونی نیز از اولویت بالایی برخوردار است. تا کنون شیبا موفق به حفظ حمایت شده است، وقوع واگرایی کف در اندیکاتور RSI نیز می‌تواند به این امر کمک کند.

  • باوجود برخی سیگنال‌های صعودی همچنان نمیتوان این محدوده را کف واقعی شیبا در نظر گرفت.
  • برای خرید شیبا در این موقعیت بهتر است از استراتژی خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • شیبا در سال گذشته از توسعه فنی بسیاری برخوردار بوده که در صورت پایان زمستان بازار تاثیر خود را در قیمت نشان خواهد داد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا