آموزش آلت کوین‌هاآموزش سرمایه‌ گذاری

پورتال توکن سوزی شیبا + آموزش استفاده از آن

رمز‌ارز محبوب شیبا اینو این روز‌ها خبر توسعه‌های فراوان می‌دهد. تیم توسعه و جامعه قدرتمند شیبا لحظه‌ای از فعالیت و حمایت از این رمز‌ارز دست برنداشته‌‌اند. ‌شیبا‌اینو که روزی تنها یک میم‌کوین بی کاربرد بود امروزه تبدیل به اکوسیستم کاملی شده است. هم‌اکنون شیبا اینو دارای بلاکچین اختصاصی، متاورس، بازی بلاکچینی و صرافی غیرمتمرکز است. تیم توسعه شیبا اینو هر روزه درحال بزرگ‌تر کردن این اکوسیستم هستند.

 

معرفی پورتال توکن سوزی شیبا

یکی از بزرگترین مشکلات رمز‌ارز شیبا اینو همواره وجود عرضه بسیار بالای آن بود. منبع توکن‌های شیبا حاوی تعداد بسیار زیادی توکن بوده که مانند سدی در مقابل رشد بیشتر توکن عمل کرده است. با وجود عرضه بالا تصور شیبای یک دلاری مانند رویایی دست نیافتنی بوده است.

چندی پیش تیم توسعه شیبا از راه‌اندازی یک پورتال اختصاصی برای توکن سوزی شیبا خبر داد. حال به کمک این پورتال کاربران به صورت خودجوش می‌توانند اقدام به سوزندن توکن‌های شیبا خود کرده و از این کار پاداش دریافت نمایند.

کاربرانی که در این پورتال اقدام به توکن‌سوزی می‌کنند، علاوه بر کمک کردن به کاهش عرضه شیبا و افزایش قیمت آن در بلند مدت، توکنی دریافت می‌کنند به نام Burntshib. به دارندگان این توکن با نرخ متغییری توکن RYOSHI داده خواهد شد.

تا کنون کاربران از این پورتال استقبال فراوان کرده و رقم قابل توجه‌ای توکن شیبا سوزانده شده است. لازم به‌ذکر است که این پورتال تنها راه سوزاندن توکن شیبا نیست. اکوسیستم شیبا‌ اینو همگام با توسعه خود راه‌های مختلفی برای سوزاندن توکن شیبا ارائه می‌دهد.

با توجه به مسیر رو به رشد اکوسیستم شیبا و توکن‌سوزی‌های پی‌درپی آینده این رمز‌ارز بیش از پیش امیدوار کننده شده است. شیبا اینو رمز‌ارزی که حتی توجه نهنگ‌های بزرگ را به خود جلب کرده است. نهنگ‌هایی در حال انباشت شیبا هستند. انتظار تثبیت شیبا اینو در لیست ۱۰ رمز‌ارز بزرگ بازار دور از تصور نیست.

 

توکن‌سوزی شیبا
توکن‌سوزی شیبا

 

چگونه از پورتال توکن سوزی شیبا استفاده کنیم؟

اگر شما نیز از وفاداران شیبا‌ اینو هستید و تصمیم گرفته‌اید که توکن شیبای خود را بسوزانید می‌توانید از پورتال استفاده کنید. با ورود به سایت burn.shibaswap.com و اتصال کیف‌پول خود می‌توانید اقدام به سوزاندن شیبا کرده و با نرخ مشخصی توکن RYOSHI دریافت کنید. در حال حاضر نرخ پاداش سوزاندن شیبا سالیانه ۱۶.۶ درصد است.

 

چگونه از پورتال توکن سوزی شیبا استفاده کنیم؟
چگونه از پورتال توکن سوزی شیبا استفاده کنیم؟

 

امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا