تحلیل شیبا، در انتظار حرکت، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت شیبا به صورت رنج دارد. آیا زمان تصمیم‌گیری شیبا فرا رسیده است؟ آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد که این توکن از رقبای خود مثل دوج کوین همچنان عقب‌تر است و نتوانسته روند صعودی خودش را در سال ۲۰۲۱ را تکرار کند. از طرفی شیبا بر روی حمایت هفتگی خودش قرار گرفته است. این ناحیه در صورتی که قیمت شیبا را حفظ کند، می‌تواند باعث افزایش مناسب شیبا شود. افزایش مناسب از این جهت قابل پیش بینی خواهد بود که شیبا هنوز سطوح از دست رفته خود را پس نگرفته است. در حالی که اگر حمایت‌های لازم از این ارز صورت گیرد، می‌تواند افزایش خوبی را رقم بزند.

تحلیل شیبا هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

کف قیمتی شیبا در ۱۰۰۳۲ شکل گرفت. سپس افزایش قیمت از این ناحیه اتفاق افتاد. سپس قیمت هفته گذشته تا سقف ۱۱۷۱۶ حرکت کرد و افزایش یافت. حال شیبا مقاومت‌های زیادی را در پیش دارد که می‌تواند با عبور از آن‌ها افزایش یابد. ۱۰۸۳۶ اولین مقاومت برای حرکت صعودی شیبا است. سپس ۱۱۵۸۷ یکی از مهم‌ترین مقاومت‌های شیبا محسوب می‌شود که می‌تواند ریزش را رقم بزند. این ناحیه مقاومت روزانه محسوب می‌شود. مقاومت بعدی از این جهت اهمیت دارد که عبور از ۱۲۱۳۶ می‌تواند راه را برای افزایش قیمت تا بالای سقف مثلث فراهم کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا