تحلیل شیبا، زیر خط روند، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، شیبا پولبکی به خط روند شکسته شده، زده است. بالاخره باید تصمیم حرکتی خود را بگیرد. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا بلاتکلیفی را نشان می‌دهد. بالاخره باید به حرکت بالای خط روند شکسته شده ادامه دهد و به سمت منطقه ۱۰۰۰۰ حرکت کند. یا این‌که باید از ۸۴۰۰ ریزش بیشتر را ادامه دهد. در واقع این بلاتکلیفی هنوز مشخص است. در حال حاضر ما خط روند بلند مدت و شکستیم و پولبک زده شده و می‌توان انتظار ریزش بیشتر را داشته باشیم.

تحلیل شیبا 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

در حال حاضر ۸۴۰۰ که در گذشته نه چندان دور حمایت بود، در حال حاضر در نقش مقاومت نقش ایفا می‌کند. بعد از شکست این مقاومت باید منتظر ۱۰۰۰۰ باشیم و تثبیت بالای این قیمت می‌تواند روند حرکتی تا حتی ۱۳۰۰۰ افزایش یابد. اما در مسیر نزولی شکست زیر ۷۲۰۰ می‌تواند ریزش بیشتری را برای شیبا رقم بزند. در این شرایط حرکت دوباره به سمت ۴۸۰۰ اتفاق خواهد افتاد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

دکمه بازگشت به بالا