تحلیل شیبا، پولبک به شکست، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از کاهش فشار فروش بر روی شیبا را نشان می‌دهد. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد، ۴۸۲۰ همچنان کف هفته قبلی است و کف قیمتی را حفظ کرده است. به همین دلیل افزایش قیمت رخ داد و از این ناحیه ۵۶ درصد افزایش داشت و تا ۷۵۵۶ قیمت افزایش یافت. اما این افزایش قیمت شیبا فعلا در نقش پولبک به ناحیه شکسته شده خود را نشان می‌دهد. ۶۳۰۰ برای شیبا طی هفته جاری کفی است که اگر از بین برود، ریزش بیشتر نیز رقم می‌خورد. پس حواستان به این ناحیه باشد.

تحلیل شیبا 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

شیبا اینو در مسیر صعودی اما مقاومت ۷۵۰۰ را در پیش دارد. به نظر اگر این ناحیه مقاومتی را رد کند، ۸۲۰۰ می‌تواند مقاومت بعدی باشد. اما مسیر صعودی ۹۲۰۰ می‌تواند مرز بین صعودی و نزولی شدن مسیر خواهد بود. اگر از این ناحیه عبور کنیم، می‌توان انتظار افزایش تا ۱۰۷۵۰ نیز افزایش قیمت خواهیم داشت.

RSI روزانه شیبا از مرحله اشباع فروش فاصله گرفته است و تا ۳۸ بالا آمده است. بالای ۴۳ رفتن RSI می‌تواند، افزایش قیمت شیبا را رقم بزند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا