تحلیل هفتگی شیبا اینو، انتظار برای شکست، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی شیبا اینو در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت شیبا اینو به سمت ترند لاین نزولی دارد. زمان تصمیم‌گیری شیبا اینو فرا رسیده است. آیا دوباره شیبا اینو از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی شیبا اینو به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی شیبا اینو

شیبا اینو چند هفته پس از کف قیمتی خود فاصله گرفته است و مسیر صعودی را در پیش گرفته است. این مسیر صعودی به سمت ترند لاین نزولی ادامه پیدا خواهد کرد. پس از آن باید منتظر واکنش به این ناحیه باشیم. اگر شکستی در مسیر اتفاق بی‌افتد؛ می‌تواند صعود خوبی را رقم بزند. در صورتی که ریجکت شود نیز می‌تواند دوباره کف کانال تست کند.

تحلیل هفتگی شیبا 29 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

در حال حاضر قیمت شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۱۱۵۸۳ دلار را نشان می‌دهد. اگر بنا بر اصلاح قیمتی باشد، شیبا اینو می‌تواند ۰.۰۰۰۰۱۱۱۸۶ دلار را دوباره تست کند. اما در صورتی که حمایت شود، می‌تواند سقف کوتاه مدتی خود را در حوالی۰.۰۰۰۰۱۱۸۷ دلار را دوباره پس بگیرد و به سمت شکست خط روند پیش برود. اگر شکستی رخ بدهد ۰.۰۰۰۰۰۱۱۵۸۷ دلار می‌تواند تارگت اول باشد. تارگت بعدی شیبا اینو در مسیر صعودی ۰.۰۰۰۰۱۲۱۳۶ دلار است که پس از آن می‌تواند رالی صعودی آغاز شود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۴/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا