تحلیل شیبا، حرکت زیر خط‌روند، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، همچنان در زیر مقاومت ۸۵۰۰ هستیم. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد که هفته گذشته بسیار نوسان زیادی را رقم زده است. در این هفته نیز می‌تواند چنین نوسانی را رقم بزند. در حالی که میم کوین‌های تازه وارد به کف‌های خود نفوذ کرده‌اند، شیبا نیز وضعیت خوبی ندارد. شیبا اینو برای صعودی شدن نیاز دارد که ناحیه ۷۶۰۰ را حفظ کنیم. سپس باید بالای ۸۰۷۵ کندلی روزانه ببندیم تا بتوانیم از افزایش قیمت این میم کوین سود کسب کنیم. برای افزایش قیمت شیبا باید ۸۰۷۵ را به سمت بالا بشکند. در این شرایط می‌توان انتظار حرکت به سمت ۸۵۰۰ و ۹۰۸۰ را از این ارز دیجیتال داشت.

تحلیل شیبا 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

تحلیل شیبا در مسیر نزولی نیز همچنان روی میز است. دلیل این مهم این است که الگوی تشکیل شده فعلی، الگوی ادامه دهنده است. پس می‌توان در میان مدتی همچنان شیبا را نزولی تحلیل کرد. ۷۶۰۰ اگر شکسته شود، می‌تواند به سمت ۷۳۰۰ و ۶۹۰۰ حرکت نزولی را ادامه دهد. اما اگر این ناحیه از دست برود، ۴۸۰۰ تارگت بعدی خواهد بود که نوک سایه (شدو) شکل گرفته در این محدوده است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا