تحلیل شیبا، موقعیت خرید خوب، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی قیمت شیبا دارد. آیا زمان تصمیم‌گیری شیبا فرا رسیده است؟ آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا در هفته گذشته حاکی از کف ۸۳۳۳ بود. این کف حمایت شد. شیبا توانست از زیر MA 50 خود خارج شود. سپس برای رشد بیشتر باید در تایم ۴ ساعته بالای محدوده ۸۹۰۰ تثبیت دهد تا ادامه روند صعودی محتمل باشد. اما به نظر می‌رسد هفته خوبی را برای شیبا داشته باشیم. چون شیبا از مارکت و باقی میم کوین‌ها که در روزهای اخیر پامپ شدند، عقب افتاده است و هنوز حرکت خاصی از خودش نشان نداده است. پس موقعیت خوبی برای خرید محسوب می‌شود.

تحلیل شیبا 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد این میم کوین توانسته است از کف مثلث خود را جدا کند و فاصله بگیرد. برای صعودی شدن روند باید بالای ۹۴۰۰ تثبیت دهد. سپس اوردر بلاک ۱۰۰۰۰ از اهمیت روانی خاصی برخوردار است و می‌تواند مانع افزایش قیمت بیت کوین شود. در این صورت می‌توان حوالی ۸۵۰۰ نیز برای خرید اقدام کرد.

اگر شیبا به قیمتی زیر محدوده ۸۰۰۰ برسد، سناریو صعودی فیلد خواهد شد و شما باید دنبال موقعیت فروش در این ارز دیجیتال باشید.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا