تحلیل شیبا، کف قیمتی شکست، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از فشار فروش سنگین بر روی آلت کوین‌ها خصوصا شیبا را نشان می‌دهد. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد، کف حمایت هفتگی شکسته شده است و زیر ۸۲۰۰ هفته گذشت، حتی تا ناحیه ۴۸۲۰ نیز ریزش را ادامه داد. اما از آن‌جایی که در این نواحی اوردرهای خرید زیادی وجود داشت قیمت را در انتهای هفته تا ۶۶۶۶ قیمت بالا کشیدند.

تحلیل شیبا 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

شیبا اینو برای این هفته بسیار شرایط محتملی را دارد. اگر بنا را بر ریزش بیشتر قرار دهیم، می‌توانیم دوباره طی این هفته به کف ۴۸۰۰ برسیم. اما از طرفی ۶۴۰۰ فعلا اجازه ریزش بیشتر را نداده است. اگر پولبکی در این هفته قرار باشه ببینیم، افزایش قیمت می‌تواند تا ناحیه ۸۲۰۰ ادامه پیدا کند و سپس ادامه ریزش را مشاهده کنیم.

در انتها در صورتی فقط صعودی خواهیم شد که ناحیه ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ با شکست قوی رخ دهد که به برگشت قیمت امیدوار باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا