تحلیل شیبا، احتمال ریزش بیشتر، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، احتمال ریزش بیشتر در این ارز دیجیتال وجود دارد. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان از پولبک به خط روند شکسته شده را نشان می‌دهد. در این صورت باید منتظر ادامه روند نزولی باشیم. در این شرایط ابتدا باید منتظر حرکت به زیر ۷۰۰۰ باشیم که می‌تواند تا ناحیه ۶۹۶۵ حرکت ادامه پیدا کند. در ادامه از دست رفتن این ناحیه می‌تواند، قیمت شیبا را حتی تا ۶۳۹۳ برساند. از دست رفتن این ناحیه و ریزش بیشتر می‌تواند تا ۴۸۲۰ ادامه پیدا کند.

تحلیل شیبا 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

تحلیل شیبا برای مسیر صعودی نشان از حرکت خاصی ندارد. در واقع باید منتظر شکست ۷۷۵۰ باشیم تا در واقع تغییر روند رخ دهد. در این شرایط می‌توان انتظار داشت شیبا نیز تا ۸۴۵۶ حرکت را ادامه دهد و به نقطه پیوت خودش برسد. در واقع این ناحیه می‌تواند دوباره تست شود ولی تثبیت بالای این منطقه مهم و حائز اهمیت است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۳/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا