تحلیل شیبا، در انتظار صعود، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت شیبا به سمت اهداف بالاتر دارد. آیا زمان تصمیم‌گیری شیبا فرا رسیده است؟ آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد که می‌تواند از کف ۸۳۳۳ افزایشی را تجربه کند. این افزایش به دلایل مختلفی می‌تواند رقم بخورد. از طرفی طی هفته گذشته میم کوین‌ها بسیار ترند شدند و سودهای چندصد درصدی را به بازار متحمل کردند. از طرفی شیبا در کف مثلث متقارن خود قرار دارد و حداقل می‌تواند تا سقف کانال حرکت خود را ادامه دهد. پس باید منتظر کندل خوبی در هفته جاری برای شیبا باشیم.

تحلیل شیبا 20اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

شیبا از کف ۹۲۰۰ هفته گذشته خود نیز پایین‌تر آمد و در ۸۳۳۳ حمایت شد. به نظر می‌رسد مقاومت اولیه آن برای حرکت صعودی ۹۰۵۰ باشد. عبور از این منطقه می‌تواند افزایش را رقم بزند و مسیر تا ۹۶۰۰ دلار فراهم شود. از طرفی اگر این مقاومت نیز از بین برود، می‌توان انتظار داشت شیبا صعود خودش را تا حوالی ۱۰۵۰۰ نیز ادامه دهد. در این منطقه MA 200 روزانه قرار دارد. پس مقاومت ویژه‌ای به حساب میاد که در صورت رد شدن از این ناحیه می‌توان انتظار داشت تا ۱۴۰۰۰ نیز رشد را تجربه کنیم.

در صورتی که ریزشی در شیبا رخ دهد، ۷۷۰۰ و ۷۱۰۰ حمایت‌های پایانی شیبا به حساب می‌آیند و زیر این نواحی امیدی به بازگشت قیمتی وجود نخواهد داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا