تحلیل شیبا، آهسته ولی پیوسته، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، آهسته ولی پیوسته در حال افزایش است. صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد، قیمت ارز شیبا پس از برخورد با EMA 100 روزه نتوانست از ۸۴۵۶ عبور کند. سپس از این ناحیه ریزش‌ها ادامه پیدا کرد و قیمت پس از برخورد به میانگین متحرک ۲۰ روزه توانست حمایت شود و قیمت به زیر این خط نفوذ نکرد. در واقع این میانگین ۲۰ روزه بود که کف قیمت جفت ارز SHIB/USDT را گرفت و اجازه نداد ریزش بیشتری در طول هفته گذشته رخ دهد.

تحلیل ارز شیبا 2 مرداد 1402

 

تحلیل شیبا تکنیکال

تحلیل تکنیکال شیبا نشان از حرکت آهسته و پیوسته این ارز دیجیتال دارد. اما الگوی کنج صعودی که در تایم فریم ۱ روزه در حال شکل گیری است، جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته و اجازه ریزش بیشتر را به ارز شیبا نداده است. حال باید منتظر شکست قیمت شیبا از یک طرف باشیم. در صورتی که این الگو ۶۰% از بالا می‌شکند و ۴۰% از پایین، پس انتظار افزایش بیشتر از این میم کوین می‌رود. اما تا وقتی بالای ۹۳۹۳ تثبیت نشدیم، همچنان روند تغییر نکرده است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا