تحلیل شیبا، آغاز حرکت صعودی، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از آغاز حرکت صعودی دارد. آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا در هفته گذشته حاکی از کف ۸۴۱۵ بود. این کف حمایت شد. پس از حمایت در این نقطه، افزایش قیمتی را تجربه کرده است. در حال حاضر قیمت شیبا ۹۰۱۱ را نشان می‌دهد. برای ادامه حرکت صعودی باید ۹۲۰۰ را بشکند. این حرکت می‌تواند تا ۱۰۰۰۰ نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل شیبا 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد ۱۰۰۰۰ سقف کوتاه مدتی خواهد بود و در این نقطه به خط روند نزولی می‌رسد. برای افزایش قیمت شیبا باید این ناحیه شکسته شود و ۱۰۵۰۰ دلار را عبور کنیم، آن وقت می‌توان انتظار داشت ۱۰۹۰۰ نیز تست شود. در این صورت اگر این مقاومت شیبا شکسته شود، شیبا تا ناحیه ۱۲۱۰۰ افزایش قیمت را تجربه کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا