تحلیل شیبا، شکست کف حمایتی، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان شکست کف حمایتی در حوالی ۸۴۰۰ دارد. این حرکت بسیار تاثیر منفی بر روی شیبا گذاشته است و درهای نزول بیشتر را باز کرده است. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد، کف حمایتی در تایم روزانه به سمت پایین شکسته شده است. این یعنی از دست رفتن مهم‌ترین حمایت شیبا که می‌تواند باعث ریزش بیشتر در این ارز دیجیتال شود. ۸۴۰۰ برای شیبا از دست رفته است و ۷۷۳۰ حمایت بعدی این میم کوین خواهد بود. در صورتی که این حمایت نیز از بین برود، می‌توان انتظار ریزش بیشتر را برای شیبا داشت. محدوده حمایتی بعدی ۷۱۵۰ خواهد بود که کف قیمتی در سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

تحلیل شیبا 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

اما برای این که شیبا مسیر صعودی را آغاز کند، ابتدا باید ۸۲۰۰ را باز پس گیری کند. سپس ۸۶۰۰ و ۹۰۰۰ مقاومت‌های پیش روی شیبا خواهند بود. اما افزایش قیمت پس از عبور از ۹۶۰۰ محقق خواهد شد و قبل از آن می‌تواند موقعیت خروج را برای ارز شیبا فراهم کند. البته واگرایی مثبتی در RSI شیبا دیده می‌شود که می‌تواند روند صعودی و برگشت به مثلث را برای این میم کوین رقم بزند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا