تحلیل شیبا، زیر خط روند، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، شیبا همچنان زیر خط روند صعودی خودش قرار دارد. در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا همچنان زیر خط روند صعودی قرار دارد و تا زمانی که بالای این منطقه تثبیت نداده و از آن عبور نکرده باشد، می‌توان این حرکت را پولبکی به شکست خط روند تفسیر کرد. در دو هفته گذشته سقف و کف قیمتی در شیبا دیده شده و رنج در این بازه فعلا رخ داده است. هنوز ۸۵۰۰ سقف و ۷۰۰۰ کف قیمتی شیبا است و هنوز روند جهت‌داری در شیبا دیده نمی‌شود.

تحلیل شیبا 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

رنج قیمتی شیبا همچنان بین محدوده ۸۵۰۰ تا ۷۰۰۰ ادامه دارد. اگر از ۸۵۰۰ عبور کند، شیبا می‌تواند تا ۸۹۰۰ و سپس تا ۹۳۰۰ حرکت صعودی را ادامه دهد و تا خود را بالای ۱۰۰۰۰ نرسد، نمی‌توان انتظار حرکت صعودی را از شیبا داشت. اما در مسیر نزولی اگر زیر ۷۰۰۰ حرکتی را آغاز کند، ریزش می‌تواند تا ۶۳۰۰ نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا