تحلیل شیبا، کف کانال نزولی، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت شیبا به صورت رنج دارد. آیا زمان تصمیم‌گیری شیبا فرا رسیده است؟ آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا در تایم فریم هفتگی، نشان از حرکت نزولی بیشتر تا کف حمایت هفتگی دارد. در این مسیر شیبا نتوانست از مقاومت خود در حوالی ۱۰۸۱۰ عبور کند. سپس ریجکت شد و تا ۹۶۹۰ پایین آمد. این نقطه از این جهت اهمیت دارد که در صورتی که این ناحیه حفظ شود، می‌توان انتظار حرکتی خوب را به سمت خط روند بلند مدت نزولی را داشت. اما در صورتی که این ناحیه از دست برود و قیمت شیبا به زیر ۹۴۰۰ نفوذ کند، آن وقت باید منتظر ریزش‌های بیشتری باشیم.

تحلیل شیبا هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال شیبا

شیبا در حال حاضر یک کف حمایتی خوبی را در ۹۷۵۰ تشکیل داده است. در صورتی که بتواند از این ناحیه که حمایت روزانه و چهار ساعته نیز محسوب می‌شود، حمایت صورت بگیرد، آن وقت انتظار رشد تا ۱۰۰۰۰ را در ابتدا خواهیم داشت. از این جهت این عدد بسیار اهمیت دارد که با مقاومت ۴ ساعته در این ناحیه احتمال درگیری دارد. در صورت عبور از این ناحیه می‌تواند تا ۱۰۴۰۰ و ۱۰۷۹۰ نیز رشد داشته باشد. بالای ۱۰۸۱۰ کندل روزانه ببندد، می‌توان به ادامه رشد امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا