تحلیل شیبا، افزایش حجم معاملات، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل شیبا در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ادامه حرکت صعودی دارد. آیا دوباره شیبا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل شیبا به وضعیت جفت ارز SHIBA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز شیبا

تحلیل شیبا نشان می‌دهد، این هفته نیز کف حمایتی ۸۴۲۹ می‌تواند قیمت را حمایت کند. همچنان شیبا در مسیر نزولی بلند مدت خود قرار دارد و تغییر خاصی را ثبت نکرده است. در این شرایط برای ریزش بیشتر باید منتظر شکست حمایت ۸۳۸۸ و ۸۲۷۷ به سمت پایین باشیم. در این صورت ریزش می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد. اما در مسیر صعودی از خمایت ۸۴۲۹ می‌توان انتظار داشت قیمت به ۸۵۶۲ و در صورت شکست و تائید بالای آن تا ۸۶۶۵ و ۸۷۳۳ برسد.

تحلیل شیبا 12خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال شیبا

طی هفته جاری با توچه به تحلیل شیبا انتظار رفتار صعودی شدیدی نداریم و به نظر اگر بیت کوین بتواند به بالای ۳۰۰۰۰ دلار حرکت کند، آن وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی برای شیبا نیز داشت. در غیر این صورت فعلا حرکت خاصی در این ارز دیجیتال دیده نمی‌شود. کندل دوجی هفته گذشته می‌تواند مسیر را تغییر دهد. برای آغاز حرکت صعودی باید منتظر افزایش بالای ۹۰۰۰ باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا