تحلیل شیبا اینو، حرکت خنثی ۲۰ روزه، ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا پس از خروج از کانال نزولی خود، در حدود ۲۰ روز است که درگیر یک روند خنثی فشرده شده است. این حرکت خنثی می‌تواند به‌عنوان کف‌سازی و فاز انباشت در نظر گرفته شود. در این صورت شیبا اینو در حال آماده‌سازی برای صعود‌های آینده است. هم‌اکنون قیمت شیبا اینو در حدود ۰٫۰۰۰۰۱۲ دلار معامله می‌شود. برای مطالعه کامل تحلیل شیبا همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که گفتیم این حرکت خنثی فشرده، می‌تواند نقش کف‌سازی را ایفا کند. قطعا این فشردگی با حرکت بزرگتر به پایان خواهد رسید. حال باید دید تمایل قیمت به کدام طرف بیشتر خواهد شد. هم‌اکنون باتوجه به اینکه حرکت ساید بالای حمایت کلیدی شکل گرفته و شیبا از کانال نزولی خود خارج شده، احتمال صعود را بیشتر در نظر می‌گیریم.

 

تحلیل شیبا اینو
تحلیل شیبا اینو

 

اندیکاتور RSI نیز مانند قیمت حالت خنثی به خود گرفته است. در حال حاضر هیچ هشدار یا سیگنال قابل توجهی از این اندیکاتور نمی‌توان استخراج کرد. تا زمانی که قیمت اقدام به حرکت نکند به قطعیت نمی‌توان حرکت آینده آن را پیش‌بینی کرد، اما با توجه به شواهد ارائه شده، فعلا انتظار صعود بیشتر است.

 

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری در شیبا اینو را دارید، بهتر است از استراتژی خرید پله‌ای و مدیریت سرمایه استفاده کنید.
  • شیبا اینو از نظر بنیادی با پیشرفت‌های قابل توجه‌ای همراه بوده که دیر یا زود تاثیر خود را در قیمت خواهد گذاشت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا