تحلیل شیبا اینو، قدرت نمایی نسبی در بازار، ۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو، این روز‌ها اوضاع بهتری نسبت به کلیت بازار دارد، با توجه به صعود‌های اخیر، همچنان شیبا از کف‌های قیمتی خود فاصله دارد. این ارز دیجیتال که از روند نزولی خود خارج شده است، اگر موفق شد که خود را خارج از کانال نزولی تثبیت کند، می‌توان به صعود‌های آینده شیبا امیدوار بود. تاکنون شیبا اینو جزو معدود رمز ارز‌هایی است که از روند نزولی خود را شکسته است. هم‌اکنون قیمت شیبا اینو در حدود ۰.۰۰۰۰۱۲ است. با ادامه تحلیل شیبا اینو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که گفتیم خریداران خوب از این رمز ارز حمایت کرده‌اند. شیبا اینو همچنان بالای حمایت استاتیک کلیدی و خارج از کانال نزولی خود در حال معامله است. اگر این حمایت ادامه داشته باشد، شیبا روندی صعودی در پیش خواهد گرفت. البته احتمال لمس دوباره حمایت استاتیک نیز وجود دارد.

 

نمودار روزانه شیبا اینو
نمودار روزانه شیبا اینو

 

اندیکاتور RSI نیز روند نزولی به خود گرفته است. همچنین به زیر سطح ۵۰ کشیده شده و در حال تکمیل پول بک است. اگر RSI زیز سطح ۵۰ تثبیت کند، احتمال افزایش قدرت فروشندگان خواهد بود. اگر باری دیگر به بالای سطح ۵۰ برگردد، اوضاع می‌تواند برای شیبا اینو بهتر شود. الیته این نکته را هم باید در نظر گرفت که در صورت نزولی شدن قیمت فضا برای نزول بیشتر از دیگر رمز ارز ها است. با این حال تا زمانی که حمایت استاتیک کشیده شده در تصویر پا برجاست، می‌توان دیدگاه صعودی به قیمت داشت.

  • در صورت خرید شیبا اینو حتما از حد ضرر استفاده کنید.
  • برای خرید عجله نکنید تا قیمت کاملا خود را تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا