تحلیل شیبا اینو، در حال تثبیت قیمت، ۷ مهر ۱۴۰۱

شیبا اینو در حال تثبیت بالای سطح حمایت کلیدی خود است. با وجود اینکه بازار رمز ارز‌ها در حال ریزش است اما شیبا اینو قدرت خوبی نشان داده و خریداران در حال حمایت از این رمز ارز هستند. اگر این حمایت ادامه یابد و تثبیت کاملا انجام شود، شیبا اینو می‌تواند باری دیگر به سمت صعود حرکت کند. هم‌اکنون قیمت شیبا در حدود ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار بوده است. با ادامه تحلیل شیبا اینو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که گفتیم شیبا در حال تثبیت است. سناریو مناسبی در بازار خرسی. تا کنون خریداران خوب از این سطح حمایت کرده‌اند. اگر اوضاع بازار کمی آرام شود و بیت کوین بتواند به ریزش خود پایان دهد. شیبا اینو با صعود برای لمس اهداف بالای‌تر همراه خواهد شد. از طرف دیگر اگر این سطح از دست رود شیبا با فشار فروش بالا و روند نزولی جدیدی همراه خواهد شد.

 

تحلیل شیبا اینو
تحلیل شیبا اینو

 

اندیکاتور RSI به زیر سطح ۵۰ کشیده شده است. این می‌تواند نشان از قدرت گرفتن خرس‌ها باشد. همچنین روند کلی آن نیز نزولی است. اگر RSI خود را زیر سطح ۵۰ تثبیت کند، ریزش می‌تواند محتمل‌تر شود. با این حال اگر این نمودار بتواند خود را بالای سطح ۵۰ برساند، صعود‌ها راحت‌تر انجام خواهد شد. با وجود نزولی بودن RSI، تا زمانی که حمایت پرایس اکشنی بر قرار است انتظار برای حمایت قیمت بیشتر است.

 

  • با پذیرش ریسک و مدیریت سرمایه در موقعیت فعلی می‌توان به خرید یک پله ارز شیبا اینو فکر کرد.
  • اگر از خرید پله ای استفاده نمی‌کنید، حتما حد ضرر را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا